Ootame ka sel aastal kõiki 13-17-aastaseid noori Haljala valla õpilasmalevasse! Kandideerida saab kuni 31. maini 2022. Avalduse vormi leiab valla veebilehelt  ning paberkandjal avalduse põhja saab küsida valla noortekeskustest. Kandideerimisel omavad eelist Haljala valla sissekirjutusega noored, kuid kandideerida võivad soovijad ka kaugemalt.

Malevasse kandideerimiseks täida ära avaldus, kirjuta juurde motivatsioonikiri ja too mõlemad ise noortekasse või saada meile meilile.

Motivatsioonikiri annab võimaluse ära põhjendada, miks soovija oleks just see õige kandidaat osalema Haljala valla õpilasmalevas. Kirjutada võib näiteks sellest, miks Sa arvad, et oleksid hea malevlane, mida ootad suvisest malevast, samuti võid ära mainida oma eelnevad töö- või malevakogemused!

Alates 1. juunist võetakse kõigi kandidaatidega ühendust, et kokku leppida tööintervjuu toimumise aeg ja koht. Malevasse pääsemise eelduseks on tööintervjuu läbimine. Samuti toimub enne malevat Töötukassa poolt korraldatav tööõiguse ja –ohutuse teemaline koolitus.

Malevavahetused kestavad ühe nädala: tööpäevi on viis, nädalavahetusel teeme vastavalt malevlaste soovile erinevaid ägedaid ühistegevusi (palka saab viie tööpäeva eest). Traditsiooniliselt on kaks rühma Haljalas ning üks rühm Võsul:

- I vahetus - 27. juuni - 3. juuli (Haljala)

- II vahetus - 11.-17. juuli (Võsu)

- III vahetus - 1.-7. august (Haljala)

Leia avaldus ja lisainfo valla kodulehelt, klikkides SIIA

Parem noores eas õppida, kui vanas eas kahetseda

Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 15. Aprill 2024