E Mai 06, 2024 08:00 - 08:15 Kogu kooli kogunemine aatriumis |
T Mai 07, 2024 00:00 9. klass - MATEMAATIKA E-EKSAM |
R Mai 10, 2024 10:35 - 11:00 LIIKUMISVAHETUND 5.-7. kl |
R Mai 10, 2024 11:45 - 12:10 LIIKUMISVAHETUND 1.-4. kl., 8.-9. klass |
E Mai 13, 2024 08:00 - 08:15 Kogu kooli kogunemine aatriumis |
R Mai 17, 2024 10:35 - 11:00 LIIKUMISVAHETUND 5.-7. kl |
R Mai 17, 2024 11:45 - 12:10 LIIKUMISVAHETUND 1.-4. kl., 8.-9. klass |
E Mai 20, 2024 08:00 - 08:15 Kogu kooli kogunemine aatriumis |
N Mai 23, 2024 00:00 2.B ja 3. klassi väljasõit Harjumaale |
R Mai 24, 2024 00:00 2.B ja 3. klassi väljasõit Harjumaale |
Haljala Kooli 4. klassi õpilased panid novembrikuus ajud kärssama ja osalesid õpilasleiutajate riiklikul konkusil. Eduka esinemise eest konkursil saavad kiituskirjad Merily Sepp, Annaliisa Palm, Georg Tamm, Heleri Lillepuu, Kristel Heinloo, Liisbet Laigu, Liise-Lotte Ehasalu. Käroli Vaher, Rasmus TÕnurist, Trevor Lilles, Henry Samolberg, Carmen Sinisoo, õpilasi juhendas ettevõtlustunni raames õpetaja Greete Toming. Vabariiklikul konkusil osales 4.-6. klasside vanuseklassis lausa 337 tööd!
Võidutöid saad uudistada https://www.etag.ee/tegevused/konkursid/opilasleiutajate-konkurss/
Haljala Kool kiidab maakondlikul eesti keele olümpiaadil oskusi näidanud 8.-9. klasside õpilasi!
8. klass
Sandra Karro - 12. koht
Osalesid ka Lisette Pall, Markus Brandon Visnapuu
9. klass
Marleen Laigu 9. koht
Heiko Einberg 10. koht
Juhendas õpetaja Kristel Seliste
Täname Haljala Kooli esindajaid üle-eestilisel Känguru matemaatikavõistlusel osalemast!
Kokku osales võistlusel 21602 õpilast 382-st koolist.
Osalejate arvud vanuserühmade kaupa:
Pre-ekolier (1.-2.klass): 4984
Ekolier (3.-4.klass): 5409
Benjamin (5.-6.klass): 4575
Kadett (7.-8.klass): 3393
Juunior (9.-10.klass): 2375
Student (11.-12.klass): 866
Haljala koolist osalesid:
Tõnn Lipp
Krister Kool
Tauri Türbsal
Mia Lehiste
Laura Tull
Andero Bergström
Joosep Lipp
Paul Saamot
Liisbet Laigu
Marleen Türbsal
Adele Saamot
Tristan Tedrekin
Martten Toomejõe
Kaspar Heinla
Henry Samolberg
Marleen Laigu
Heiko Einberg
Riiko Altmäe
Aleksandra Torpan
Minna Marie Kask
Mihkel Ulst
KIIDAME!
Lääne Virumaa murdmaajooksu meistrivõistlused
Poisid U-12 500m
Andero Bergström 1.59 I koht, Joosep Lipp 2.03 II koht
Poisid U-14 500m
Henri Randoja 1.52 III koht
Poisid U-16 1000m
Robin Randoja I koht
Rakvere Spordikooli lastevõistlus
T 2010
Rebecka Välk kõrgushüpe II koht
P 2011
Andero Bergström 60m 9,10 I koht, 60mtj 10,64 I koht, kaugushüpe 3.90 I koht,
kõrgushüpe 1.20 Ikoht
Joosep Lipp 60mtj III koht 11,50, kaugushüpe 3.42 III koht, kõrgushüpe 1.20 II koht
TV 10 OS Lääne-Virumaa I etapp
PN 60m
Sander Kaldma 9,42 II koht
PN kõrgushüpe
Andero Bergström 1.25 I koht
PV 60m
Henri Randoja 8,35 II koht
Lääne – Virumaa noorte Jõuluvõistlus
T 2010 kõrgushüpe
Rebecka Välk 1.00 II koht
P 2011
Andero Bergström 60m 8,89 I koht, 60mtj 10,43 I koht, kaugushüpe 3.87 I koht,
kõrgushüpe 1.20 I koht
P 2010
Sander Kaldma 60m 8,88 II koht, 60mtj 10,06 II koht, kõrgushüpe 1.30 I koht,
kaugushüpe 3.95 III koht
PU -14
Henri Randoja 60m 8,35 II koht, 60mtj 9,44 I koht, kaugushüpe 4.83 II koht, kõrgushüpe 1.50 III koht, kuulitõuge 12.47 II koht
TV 10 OS Vabariiklik I etapp
Henri Randoja 60m 8,25 15. koht
Andero Bergström kõrgushüpe 1.21 18. koht
Treener Meelis Kari
Väikeste koolide arvestuses 4. koht
Haljala Kooli esindasid ühiskonnaõpetuse olümpiaadil
Kristelle Urmet 6. klass
Marleen Laigu 9. klass
Heino Einberg 9. klass
Riiko Altmäe 9. klass
Kiitused tubli osalemise eest!
Juhendajad Õnnela Lembke, Ivo Tupits
Lääne-Virumaa kirjandivõistlus 08.03.2019 Rakveres
Täname osalemise eest 6. klassi õpilasi:
Minna Marie Kask
Kärt Liiva
õp. Külli Heinla
Haljala Kooli 5.-9.klassi võrkpalli turniir!
Noormehed
I koht 9 klass
II koht 8. klass
III koht 6.klass
4. koht 7. klass
Neiud
I koht 9 klass
II koht 7. klass
III koht 8. klass
4. koht 6 klass
5. koht 5. klass
eripreemia julguse eest 5 klassi tüdrukutele!
Õpetajad Meelis Kari, Kersti Naarits
Septembrikuu jalgpallivõistluse kokkuvõte on meil siin hoopis tegemata!
Tuulisel staadionil toimunud mängude tulemusel jagati kohad järgnevalt:
I koht - 9. klass
II koht - 7. klass,
III koht - 6. klass
4. koht - 8. klass
5. koht - 5. klass
Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus
Viimati lisatud
- 3.-5. klasside inglise keele etluskonkurss
- Õpilaste vastuvõtt 1. klassi 2024/2025 õppeaastaks
- Meeskonnaga on oodatud liituma KLASSIÕPETAJA
- Teisipäeval, 30. aprillil - külas ämblikud!
- Virumaa laululaps 2024
- Klassidevaheline korvpall - võit 7. klassile!
- Jüriöö jooks tõi hingama kevadist õhku
- Eesti keele olümpiaadi tulemused 5.-6. klass
Haljala Kool @ Facebook
-
Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 03. Mai 2024
Meil on lehel 318 külalist ja 0 liiget