Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  info[ät]haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

T Jun 15, 2021
00:00
VAHEAEG
T Jun 15, 2021
16:00 -
9. klassi lõpuaktus Haljala Rahvamajas
K Jun 16, 2021
00:00
VAHEAEG
K Jun 16, 2021
09:00 - 11:00
Õpetajate koolituspäev
N Jun 17, 2021
00:00
VAHEAEG
R Jun 18, 2021
00:00
VAHEAEG
R Jun 18, 2021
00:00
Õpetajate väljasõit
L Jun 19, 2021
00:00
VAHEAEG
P Jun 20, 2021
00:00
VAHEAEG
E Jun 21, 2021
00:00
VAHEAEG

Meie kooli klassid osalesid õpilaste joonistusvõistlusel “Kaitsevägi õppustel”, mis toimus õppuse Kevadtorm 2021 raames. 

Kaitsevägi tunnustab:


III koht, LIISBET LAIGU, Haljala Kool, 5. klass
III koht, MARION ISMAEL, Haljala Kool, 9. klass

 

Auhinnatud parim juhendaja: Mari Riina Mölder.

Vanemas rühmas - Minna Marie Kask - I koht ja Lääne-Virumaa keskraamatukogu eriauhind!

 

Juhendaja Külli Heinla

Muude asjade vahel vaikselt toimetades oleme ühele poole saanud ka 23. Virumaa luulevõistlusega, selle aasta teemaks oli "Minu koroona-aasta". Oodatult oli luules ära märgitud nii koroona-raskusi, kui ka toredaid, naljakaid asju, mis meid 2020 aastast läbi aidanud on!
Sonda Kool algatas 1998. aastal Virumaa laste luulekonkursi, mille korraldamist vedas kümme aastat. Järgmised kümme aastat oli luulekonkursi korraldajaks Sõmeru Põhikool ning latern sümboolse luuletulega on 2018/2019 õppeaastast Haljala kooli hoida.
Peame väga oluliseks ja vajalikuks emakeele väärtustamist ülevirumaalise luulevõistluse pika traditsiooni jätkamise kaudu, samas tunnustatakse sellega Meinhard Laksi poolt algatatud emakeelepäeva tähistamise ideed.

Luulevõistluse ülevirumaalisuse idee leiab igal aastal kinnitust, kui luuleridu laekub nii Ida-kui Lääne-Virumaa koolidest - sel aastal Ida-Virumaalt 5 kooli, Lääne-Virumaalt 22 kooli. Töid saatnud koole oli kokku 27, mis on Haljala kooli korraldatava aja jooksul suurim number, samal ajal olid meie jaoks osalejatena uued koolid Sinimäe Põhikool, Maidla Kool, Jäneda Kool, Veltsi Lasteaed-Algkool. Suured tänud meid avastamast!
Saabunud kirjatükke oli kokku 294 - 4.-5. klassi töid 132, 6.-7. klassi töid 75 ning 8.-9. klassi töid 87. Nendest kõigist mahtus küll raamatusse (vaid) 53, lisaks said ära märgitud 56 tööd, kelleni rändasid tänukirjad. Oma lemmikud valis välja ka Eesti Õpetaja Autähis - neile läkitatakse tänukiri koos raamatupoe kinkekaardiga.

Oleme väga tänulikud nii osalenud õpilastele, koolidele kui ka juhendajatele (neid oli kokku 47!), kes võtsid vaevaks koos õpilastega möödunud koroona-ajale tagasi vaadata!

 Luulekogu väljaandmist toetas Eesti Kultuurkapital

https://virumaateataja.postimees.ee/7251685/ilmus-virumaa-laste-luulevoistluse-kogumik

5. klass

Liisbet Laigu 5. klass - III koht

Liise Lotte Ehasalu - 7. koht

 

6. klass

Sandra Karro - II koht

 

7. klass

Marleen Laigu 6. koht

Kätriin Kalvet 10. koht

 

juhendaja õpetaja Merli Lember

 

Õnnitlused ja pikad paid tublidele osalejatele ja juhendajale!

 

4. klass

Kaspar Heinla 11. koht

õpetaja Merli Lember

5. klass

Liisbet Laigu 1.koht

Henry Samolberg 2. koht

Martten Toomejõe 6. koht

õpetaja Merli Lember

6. klass

Aleksandra Torpan 11.koht

Õpetaja Merike Tiilen

Haljala koolist koolist on pääsenud Nutispordi Põhja-Eesti finaali järgnevad võistlejad: 

Tõnn Lipp  3.kl

 

Noormeest oodatakse taas võistlustulle 1.aprillil!

Palju õnne finaali pääsemise puhul ja edu harjutamisel! 

Kunstiolümpiaadi piirkonnavooru tulemused 2021

Jane Perve 9. klass 5. koht
Marion Ismael 9. klass 8. koht

Juhendaja: õpetaja Mari Riina Mölder

Eesti Meestelaulu Seltsi  poiste-solistide võistulaulmise maakonnavoor

Roger Privoi        1. klass       2. koht

Paul Saamot        4. klass       3. koht

Poisid saavutasid edasipääsu Põhja-Eesti poolfinaali Tallinnas.

Täname osalemast Tristan Tedrekin        4. klass

Kõik kolm Haljala Kooli poissi tegid väga hea etteaste ning väärivad kiitust.

Poisse juhendab õpetaja Elene Altmäe

Lääne-Virumaa bioloogiaolümpiaadi tulemused


7. klass

Marleen Laigu 14. koht
Riiko Altmäe 15. koht


9. klass

Meriliis Õunpuu 13. koht
Täname osalemise eest Kert Roov 9. klass


juhendaja: õpetaja Ruth Kruusamäe

Eesti koolinoorte 68. keemiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused 23.01.2021


8. klass

Minna Marie Kask 13. koht
Mihkel Ulst 15. koht
Karl Johann Ehasalu 20. koht


9. klass

Kert Roov 4. koht


juhendaja: õpetaja Silvester Jürjo

 

Õnnitlused ja tänud kooli esindamise eest, ära on tehtud suur töö!

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus


Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 11. Juuni 2021 15:37

Meil on lehel 261 külalist ja 0 liiget