Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  +372 5620 6929
  info[ät]haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

N Sept 22, 2022
09:30 - 14:00
Esindus Lahemaa looduse päeval Käsmus
R Sept 23, 2022
00:00
1.-3. klass "Tere, sügis"
E Sept 26, 2022
00:00
7. klass - tasemetöö eesti keel
T Sept 27, 2022
00:00
4. klass - eesti keele tasemetöö
T Sept 27, 2022
00:00
7. klass - tasemetöö eesti keel
N Sept 29, 2022
09:00 -
Brassicali kontsert Haljala Rahvamajas
K Okt 05, 2022
08:00 - 13:50
Õpetajate päev
E Okt 10, 2022
00:00
4. klass - tasemetöö loodusõpetus
T Okt 11, 2022
00:00
4. klass - tasemetöö loodusõpetus
K Okt 12, 2022
00:00
7. klass - tasemetöö loodusõpetus

Haljala vald

Oma esimese välisvõistluse Soomes, Tamperes tegi Võsu maadleja Konrad Ruut!


Kehakaalus -28kg sai Konrad Ruut 2 matšivõitu ja saavutas sellel korral 4-nda koha! Medalit veel ei võitnud aga need ei jää ka tulemata! Võsu trennist saavutas Kahro Pallon -88kg esikoha! Oma eelmise nädala Soome võistluste hõbemedali vahetas sellel korral kulla vastu!

Uolevi Setälän muistopainit
Tampere, 17.9.2022

________________________________________________________________

Paikuselt kolm kuldmedalit Caaro SK maadlejatele

  1. Kreinini 21. MÄV
    Paikuse, 24.09.2022

Caaro SK maadlejate tulemused:

+50kg saavutas kindla esikoha Aron Lavrits.

85kg saavutas Elar Hinno õpilaste vanuses kindla esikoha, aste vanemas tuli korra tunnistada vastase paremust ja tasuks pronksmedal.

-92kg saavutas Kahro Pallon esikoha. Sellel hooajal on kaks esimest ja korra on tulnud hõbedale.

Steven Objartel maadles kahes vanuses ja saavutas kaks hõbemedalit:

40kg 2011 ja nooremad

38kg 2010 ja vanemad

Lauri Sillaots saavuts tubli maadlusega pronksmedali kehakaalus 41kg.

Tüdrukute arvestuses tegi oma esimese võistluse Kirke Kell ja tuleb tagasi pronksmedaliga. Siit on hea edasi minna!

Sellel korral said kogemusi Stenar Objartel ja Andero Kirss.

Treenerina olid kaasas Marger Pormann ja Valeri Pormann.

Õpetaja Meelise juhendamisel osales Haljala Kool taaskord Lääne-Virumaa maakonna algklasside kergejõustikuvõistlustel!
 
Meie saavutused:
Adele Karoline Visnapuu 60m jooks III ja kaugushüpe V koht
Roger Privoi 60m jooks III ja kaugushüpe IV koht.
Jasper Lipp pallivise I koht
Aron Trofimov pallivise VI koht.
Andero Bergström 4.-5. klasside arvestuses kaugushüpe I, 400m II, palliviskes IV ja 60m jooksus III koht
 
Kiitused ja jõudu-vastupidavust edaspidisel tegutsemisel!

Üleriigilise konkursi "Terves kehas terve vaim"
võidutööd: Liisbet Laigu, Kaspar Heinla
tänukiri: Mattias Erik Aitman


Järvamaa muuseumide eripreemia: Liisbet Laigu, Kaspar Heinla
Pedagoogika muuseumi tunnustus: Liisbet Laigu
MTÜ Eesti lugemisühingu tänukiri: Liisbet Laigu, Mattias Erik Aitman
Tänusõnad ka lastevanematele Eleri Aitmanile ja Mirjam Abelile, juhendaja Külli Heinla.

Juunikuu jooksul oli huvilistel võimalus Lääne-Virumaa Keskraamatukogu 1. korrusel näha Lääne-Virumaa õpilaste käsitööd. Haljala Kooli meistreid esindasid õpetaja Merle Kivibergi juhendamisel Kärt Liiva, Kätriin Kalvet ja Karoliine Pullat! ❤👏

“SUUREPÄRASED” TULEMUSED 

1.klass 

Joonas Antero Grönqvist 

Romet Pärtel 

Brita Kuzma 

 

2.klass 

Mia Laanem 

Kameron Urmet 

Adele Karolin Visnapuu 

 

ÕPPIS HINDELE “5”  

3a klass 

Oskar Kaupmees 

Kärt Kokka 

Ruuben Kuzma 

Heleriin Kõiva 

Villem Lipp 

Kardo Roov 

 

3b klass 

Lenna Möllits 

Mirtel Randoja 

Johanna-Grete Roov 

Mirell Soppe 

Tauri Türbsal 

 

4.klass 

Kaisa Sooväli 

Krister Kool 

Andero Bergström 

Tõnn Lipp 

 

5.klass 

Mattias Erik Aitman 

Kaspar Heinla 

Tristan Tedrekin 

 

6.klass 

Liisbet Laigu 

Henry Samolberg 

 

8.klass 

Marleen Laigu 

Riiko Altmäe 

Heiko Einberg 

 

9.klass 

Minna Maria Kask 

 

 

“ SUUREPÄRASED” JA “HEAD” TULEMUSED 

 

1.klass 

Eliise Elbra 

Rasmus Heinmets 

Revon Kaldma 

Arden Köster 

Stiivo Liiv 

Ariel Lou Massiah 

Adele Reedik 

Sandra Serebrjakova 

Mia-Lotta Teedla 

Stevel Valdna 

 

2.klass 

Sebastian Kaasik 

Auli Karus 

Kirke Kokka 

Pärle-Mai Lillevälja 

Jasper Lipp 

Karl Pilv 

Roger Privoi 

Andra Helena Raudla 

Käroli Sepp 

Robin Sooväli 

Aron Trofimov 

Remy-Chris Tarros 

 

ÕPPIS HINDELE “4” JA “5” 

 

3a klass 

Tambet Francis Devany 

Kirke Nõlvak 

Oliver Sarapuu 

Sander Palm 

Egert Sepp 

Jan-Erik Jõesaar 

 

3b klass 

Rasmus Allese 

Karl Maiko Lullu 

Helene-Marie Markelov 

 

4.klass 

Marta Heinmaa 

Andreas Kaldma 

Mia Lehiste 

Sven Põesaste 

Laura Tull 

Joosep Lipp 

Kennert Kool 

Aleksandra Fakejeva 

Liselle Kilk 

Lisett Isabel Villenthal 

Kenneth Meidla 

 

5.klass 

Anette Heinmets 

Merilin Kurs 

Marii Lahtvee 

Astra Mägi 

Paul Saamot 

Karl Erik Tänavots 

Marleen Türbsal 

Kristelle Urmet 

Marcus Märten Vainumäe 

Johanna Lipp 

Sandra Toomejõe 

Jonas Valving 

 

6.klass 

Liise-Lotte Ehasalu 

Sergo-Kaspar Klaus 

Adele Saamot 

Rasmus Tõnurist 

Käroli Vaher 

Teele Valdlo 

Delisa Valving 

 

7.klass 

Evely Kaldma 

Sandra Karro 

Oliver Marten Lillevälja 

Lisette Pall 

Aleksandra Torpan 

Janessa Valving 

Anett Veiert 

Markus Brandon Visnapuu 

 

8.klass 

Kätriin Kalvet 

Mihkel Liiv 

Karl-Andri Lillepuu 

Risto Raja 

Nele Limberg 

 

9.klass 

Liisi Mülla 

Robin Randoja 

Mihkel Ulst 

Karl Johann Ehasalu 

Mihkel Kalinkin 

Rasmus Randon Lille 

 

 

 

17. mail Väike-Maarja GÜmnaasiumis toimunud 3. klasside õpioskuste olümpiaadil sai Haljala Kooli võistkond tubli 4. koha! (võistkondi oli võistlusel kokku 17).

 

Meid esindasid 3. klasside õpilased Kärt Kokka, Mirtel Randoja

Marleen, Kaspar (5. klass), Liisbet ja Henry (6. klass) saavutasid vabariigi Nuputa võistlusel maakonna parima tulemuse! 😎 Aitäh meid esindamast!


Juhendaja õpetaja Merike Tiilen

  • Lääne-Virumaa koolide õpilaste 4-võistlus, poisid 2011
    🥇Andero Bergström I koht
    🥈Joosep Lipp II koht

 

  •  TV10 Olümpiastarti Lääne-Virumaa IV etapp
    👉Poisid noorem vanusrühm:
    Andero Bergström kettaheide I koht, 1000m jooks III koht
    👉Tüdrukud noorem vanuserühm:
    Anette Heinmets pallivise II koht
    👉Poisid vanem vanuserühm:
    Henri Randoja 1000m jooks III

 

  • Rakvere SK/Tarvas saavutas Eesti meistrivõistlustel U12 vanuseklassis 3.koha.
    Võistkonnas mängis ka Haljala kooli õpilane - Mattias Erik Aitman (5. klass)

 

  • Eesti juunioride ja noorte meistrivõistlustel ujus meie 8. klassi õpilane Jakob Toming taaskord väga häid tulemusi. Poiste hulgas näitas Eesti noorte tipptasemel ujumiskiirust Jakob Toming, kes võitis nii 50 kui ka 100 meetri seliliujumise ja oli vabaujumises niisama pikkadel võistlusmaadel oma sooritusega mõlemal pronksivääriline. Loe täpsemalt Virumaa Teataja lehelt või Wiru Swim FB lehelt
Neljapäeval , 5. mail toimusid Rakveres maakonna meistrivõistlused murdmaajooksus 🏃 Haljala Kooli esindasid Andero Bergström, Joosep Lipp, Rebecka Välk, Tauri Türbsal õpetaja Meelis Kari juhendamisel.
 
Koju tuldi kahe poodiumikohaga:
Andero Bergström (4. klass) - I koht
Joosep Lipp (4. klass) - II koht
 
Tänud tublidele osalejatele ja kiitused kahele eriti kiirele välejalale!
 
Vaata uhkeid medaliste poodiumil Haljala Kooli FB lehel

Meile tuttav ja meiegi noori treeniv Kadrina maadlusspordiklubi Caaro SK osales viie maadlejaga, treenerina oli kaasas Marger Pormann. 

Kuni 90 kg kaalunud matimeeste seas osales raskekaalumaadleja Kahro Pallon, kes tuleb koju igati teenitud pronksmedaliga.

 

Loe täpsemalt Virumaa Teatajast

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus


Viimati uuendatud lehekülge: Neljapäev, 29. September 2022 13:19

Meil on lehel 152 külalist ja 0 liiget

Rakvere mnt 10, 45301 Haljala | +372 325 0900 | info(ät)haljalakool.ee