Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  info(ät)haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

N Mai 23, 2024
00:00
2.B ja 3. klassi väljasõit Harjumaale
R Mai 24, 2024
00:00
2.B ja 3. klassi väljasõit Harjumaale
R Mai 24, 2024
10:35 - 11:00
LIIKUMISVAHETUND 5.-7. kl
R Mai 24, 2024
11:45 - 12:10
LIIKUMISVAHETUND 1.-4. kl., 8.-9. klass
E Mai 27, 2024
00:00
9. klass - LÕPUKELL
E Mai 27, 2024
08:00 - 08:15
Kogu kooli kogunemine aatriumis
R Mai 31, 2024
10:00 -
9. klass - EESTI KEELE EKSAM
R Mai 31, 2024
10:35 - 11:00
LIIKUMISVAHETUND 5.-7. kl
R Mai 31, 2024
11:45 - 12:10
LIIKUMISVAHETUND 1.-4. kl., 8.-9. klass
E Jun 03, 2024
08:00 - 08:15
Kogu kooli kogunemine aatriumis

Haljala vald

Haljala Kooli meeskonda on  2024/2025 õppeaastast oodatud täiskohaga

 • INGLISE KEELE ÕPETAJA
 • KLASSIÕPETAJA (I kooliaste)
 • FÜÜSIKA ÕPETAJA

Oled oodatud hingelt Virumaa vanima, kehalt noorima kooli õpetajaskonna liikmeks! Värskelt valminud uus koolihoone  parimate tehniliste võimalustega, usaldus õppetöö korraldamisel , avatus uuele , mentorlus ja tugi uue keskkonnaga kohanemisel - kui mõni mõte siit kõnetab, siis võta julgelt ühendust meie koolijuhi Ivo Tupitsaga (telefoninumbril 56618765 või e-kirja teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Tahad meist rohkem teada? Vaata:
kodulehte: www.haljalakool.ee
FB lehte: Haljala Kool
Instagrami lehte: haljalakool
 guugelda niisama 

Kui oled meie tegemistega juba tuttav ja plaan meie kooliperega liituda kindel, siis läkita kandideerimisavaldus ja CV koos haridust tõendavate dokumentidega esimesel võimalusel, aga hiljemalt 31. mail aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

PS. Saame oma tulevast õpetajat aidata ka elukoha leidmisega Haljalas (loe: ametikorteri  võimalus!)

PSPS.  Kui tead meile kedagi soovitada, kellega võiksime ise ühendust võtta, siis kõik vihjed on oodatud - kirjuta meile FB sõnum, meilile kiri (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või anna teada esimesele ettejuhtuvale Haljala Kooli õpetajale  Ja muidugi, jaga infot sõbrale!

otsime op mai 2024 min

Laupäeval, 11. mail osaleme kogu kooliga Haljala kultuuri-ja vabaajakeskuse korraldataval Haljala pere- ja laadapäeval! Iga klass viib müüki oma idanema pandud ja juba meie kooli akendel kasvavad taimed, samas võib igaüks oma või klassi müügilauale tuua ka ise kasvatatu/tehtu/meisterdatu/küpsetatu -avastamist jagub kindlasti kõigile! 

Lisaks müügilaudadele korraldavad klassid ka töötubasid, milles saab ringi vaadata ja tegutseda. 

Ära siis oma perekonda-sõpru-tuttavaid unusta kutsuda! Lisaks laadal ostlemisele-uudistamisele saab osa meie kooli laste korraldatavatest töötubadest. Kultuurilavalgi näeb nii meie kooli lapsi! 💐

😎Kui koolilaada ja -töötubade "uksed" on avatud 11.00 ja sulguvad 13.00, siis perepäev tegelikult veel jätkub - uuri Haljala valla Kultuuri- ja vabaajakeskuse lehelt või sündmuse enda lehelt.
 
pere ja laadapev min pere ja laadapev min2

 

 Lapsevanem esitab 31. maiks Haljala valla iseteeninduskeskkonnas SPOKU Avaldus 1. klassi astumiseks (E-VORM) 

Koolile eelnevale lastevanemate koosolekule võtta kaasa või tuua suvel kooli:

 • lapse koolivalmidusekaart selle olemasolul;
 • foto 3x4 cm

ootame avaldusi I klassi 2024 min

Haljala Kooli meeskonda on  2024/2025 õppeaastast oodatud täiskohaga

KLASSIÕPETAJA (I kooliaste)

Oled oodatud hingelt Virumaa vanima, kehalt noorima kooli õpetajaskonna liikmeks! Värskelt valminud uus koolihoone  parimate tehniliste võimalustega, usaldus õppetöö korraldamisel , avatus uuele , mentorlus ja tugi uue keskkonnaga kohanemisel - kui mõni mõte siit kõnetab, siis võta julgelt ühendust meie koolijuhi Ivo Tupitsaga (telefoninumbril 56618765 või e-kirja teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Tahad meist rohkem teada? Vaata:
kodulehte: www.haljalakool.ee
FB lehte: Haljala Kool
Instagrami lehte: haljalakool
 guugelda niisama 

Kui oled meie tegemistega juba tuttav ja plaan meie kooliperega liituda kindel, siis läkita kandideerimisavaldus ja CV koos haridust tõendavate dokumentidega esimesel võimalusel, aga hiljemalt 15. mail aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


PS. Saame oma tulevast õpetajat aidata ka elukoha leidmisega Haljalas (loe: ametikorteri  võimalus!)

PSPS.  Kui tead meile kedagi soovitada, kellega võiksime ise ühendust võtta, siis kõik vihjed on oodatud - kirjuta meile FB sõnum, meilile kiri (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või anna teada esimesele ettejuhtuvale Haljala Kooli õpetajale  Ja muidugi, jaga infot sõbrale!

 otsime klassip aprill 2024 min

Teisipäeval, 30. aprillil on meil taaskord külas Toomas Pranstibel, kes seekord tutvustab meile ämblikke! Mõned kaunimad on tal ka meile vaatamiseks kaasas - ole valmis!

Pilet 3.50 

Anna esmaspäeval oma klassijuhatajale huvist teada.

 • 2. tund  1.A,1.B, 2.A
 • 3. tund 2.B, 3., 4.
 • 4. tund (11.00-11.45) 5., 6.
 • 5. tund 7.,8.,9.
Õpilasesindus kutsub reedel, 5. apr kell 12–12:15 4.-9. klassidest igast klassist 3-liikmelist võistkonda tutvuma Cashy rahatarkuse mänguga, et osaleda 11. aprillil 5.-6. tunni ajal Haljala kooli Cashy võistlusel!
Cashy on simulatsioonimäng elust ja rahast, kus võisteldakse kaaslastega, kes suudab 40 minuti jooksul kõige rohkem oma varasid kasvatada ja hoida samal ajal ka elurõõmu-tasakaalu. Mäng põhineb päriselul, seega on võimalik muuta oma igakuiseid kulusid, suurendada tulusid näiteks ettevõtlusega ning investeerida näiteks aktsiatesse ja krüptorahasse. Mängitakse telefonis/tahvlis ning arvutit/projektorit kasutatakse ekraanina, kus on näha edetabelit, aasta uudiseid ja mängijate tegevusi.

Muidugi kohtume kevadel Jüriöö jooksuks! Pane kokku ka oma meeskond - 4 meest, 4 naist - ja tule osalema! Kindlasti osalevad kõik meie klasside võistkonnad, aga oodatud on ka näiteks lapsevanemate võistkonnad, vilistlaste võistkonnad, külaseltside võistkonnad, spordimeeste võistkonnad, spordinaiste võistkonnad, kultuurisõprade võistkonnad, mälumängurite võistkonnad, tantsujalgade võiskonnad, ettevõtete ja allasutuste võistkonnad, lihtsalt sõprade võistkonnad, maalikunstnike võistkonnad... no saate juba põhimõttest aru ja tunnete ennast ära - KÕIKI OOTAME!

JÜRIÖÖ JOOKS 2024, 17. APRILL
 
EESMÄRK:
Selgitada välja parimad võistkonnad Jüriöö Jooksul
 
KAVA
18.30 KOGUNEMINE-REGISTREERIMINE Haljala Rahvamaja, Tallinna mnt 13
19.00 AVAMINE
u. 19.15 ALGKLASSIDE JOOKS
u. 19.30 PÕHIJOOKSU START
AUTASUSTAMINE
 
OSAVÕTJAD
Haljala Kooli õpilased, vilistlased, koolipere liikmed ja kõik teised soovijad, kes saavad kokku 4+4 võistkonna

VÕISTKONNAD
Õpilaste klassivõistkond 4 tüdrukut ja 4 poissi
Ettevõtted, asutused, külad jne 4 meest + 4 naist
Võib olla ka erinevast vanusest võistkond 4+4, sel puhul toimub arvestus kõige vanema liikme järgi.
Registreerimisel esitada vabas vormis ülesandmisleht võistlejate nimedega. Saab täita ka kohapeal.
 
VÕISTLUSRADA
Start Haljala Rahvamaja eest. Finiš Haljala Rahvamaja ees. Kaart 8 etapiga nähtav plakatil.
1.-3. klasside võistlustrass ümber Haljala Rahvamaja.
4 vanuseklassi - 1.-3. klass, 4.-6. klass, 7.-9. klass, gümnaasium ja täiskasvanud
Iga vanuseklassi parimat võistkonda tänatakse kringli ja diplomitega.

KOHTUMISENI!
 
Lisainfo: Haljala Kooli kehalise kasvatuse õpetaja Meelis Kari, arendusjuht Greete Toming

 

🏃‍♂️Me juba teame, et liikumine ja värske õhk on meile igaühele väga olulised! Lisaks õuevahetunnile võiksime kõnnikilomeetreid ja hapnikusõõme koguda ka hommikul kooli tulles!
🌷Sügisel õnnestunud õuevahetunnid, kus korjati kilomeetreid ümber koolimaja liikudes, vajab taaselustamist aga seekord natuke teises formaadis. Kevade algusega seoses soovitame taas õpilastel tulla kooli jalgsi või jalgrattaga - jalga-selga vaid sobiv õueriietus, mida niikuinii õuevahetunniks vaja!
🤸Kui autoga tulemine on vältimatu, siis on võimalus tulla autost maha natuke varem - kooli juurde toovad aleviku serva igalt suunalt kergliiklusteed - ja teha 10-minutiline värskes õhus jalutuskäik. Koolipäev algabki reipamalt (ja miks mitte teha sõbra-sõbrannaga kokkulepe koos jalutada?)
PS. Sellega lahendame ka hommikuseid ummikuid kool parklas. Mitu kärbest ühe hoobiga!
🚴‍♀️Liikumiseni!
 
 
Üldhariduskoolide rahuloluküsitlus ootab väga vastama Haljala Kooli lapsevanemaid!

Täname kõiki, kes leidnud aega rahuoluküsitlusele vastata. Aega on veel selle pühapäevani - iga vastus on meile väga oluline. AEGA ON VEEL KUNI PÜHAPÄEVA, 24. märtsini

Igal kevadel korraldab HARNO riiklikke rahuloluküsitlusi, mille eesmärk on mitmekesistada õppe- ja kasvatustöö kvaliteedi kohta saadavat tagasisidet ning luua võimalused erinevate sihtrühmade heaolu ja toimetuleku süstemaatiliseks jälgimiseks haridusasutuses. Küsitlustega kogutud andmeid kasutatakse haridusasutustele ja nende pidajatele tagasiside andmiseks. Küsitlustes osalemisega saavad nii õpilased, õpetajad kui ka lapsevanemad läbi tagasiside andmise osaleda koolikeskkonna arendamises, juhtides tähelepanu valdkondadele, kus muutuste esilekutsumine oleks vajalik

Sinu arvamus on meile väga oluline. Mida rohkem on vastajaid, seda täpsema tagasiside saab Haljala kool!

Haljala Kooli 1.-9. klassi õpilaste lapsevanemate küsitluse veebilink:
https://kysimustik.edu.ee/index.php?r=survey/index&sid=677747&token=XSMslYJVTNZgqEz&lang=et

Anname teada, et mõningatel juhtudel võivad küsitluste veebilingid avamisel küsida vastajalt tunnuskoodi. Iga küsitluse tunnuskoodi leiate küsitluse veebilingist. Tunnuskood on küsitluse veebilingi
lõpus olev 15 tähemärgi pikkune tähtedest ja numbritest koosnev kood. Tunnuskood algab peale sõna token= ja lõppeb enne &lang=et.

Stuudium on kasutamiseks valmis!  Stuudium ootab aadressil https://haljala.ope.ee 

Õpilased

Kõikidel õpilastel on Stuudiumi konto sõltumata sellest, kas nad on juba ise Stuudiumisse sisse loginud või mitte. Kõige turvalisem on sisse logimiseks kasutada ID-kaarti või Smart-ID-d.

1. Kõikide meie kooli õpilaste profiilis on kirjas kooli meiliaadress (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Kasutades seda meiliaadressi, saab õpilane oma konto aktiveerida:  sisesta sisselogimislehel oma nimi, vajuta “Logi sisse” ja seejärel “Telli uus salasõna”

2. sisesta oma nimi

3. ava postkasti saabuv kiri, klõpsa kirjas oleval lingil ja järgi juhiseid

Lapsevanemad

Konto esmasel loomisel tuleb sisse logida smartID või ID-kaardiga

1. klõpsa sisselogimislehel https://haljala.ope.ee oleval nupul “Loo uus konto” › “esita andmed ja taotle kontot”

2. täida vorm

3. kui kool sinu taotluse üle vaatab ja heaks kiidab, saadetakse meiliaadressile info sisse logimise kohta.

Loe abiks: https://haljala.ope.ee/abi/info/ 

Puuduste põhjendamine ja ette teatamine - https://haljala.ope.ee/abi/info/puudumiste-pohjendamine

Stuudiumi mobiiliäpp - https://haljala.ope.ee/abi/info/app

Kaua ela, palju õpi

  Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 17. Mai 2024

Meil on lehel 794 külalist ja 0 liiget