Kellaaega laetakse...
  Rakvere mnt 10, Haljala
45301 Lääne-Virumaa
  +372 325 0900
  info(ät)haljalakool.ee

 Reg.nr 75013167
 Kood EHISes: 393

N Okt 05, 2023
08:00 - 12:15
Õpetajate päev
R Okt 06, 2023
10:35 - 11:00
LIIKUMISVAHETUND 5.-7. kl
R Okt 06, 2023
11:45 - 12:10
LIIKUMISVAHETUND 1.-4. kl., 8.-9. klass
L Okt 07, 2023
00:00
Vilistlaspäev ja -õhtu
R Okt 13, 2023
10:35 - 11:00
LIIKUMISVAHETUND 5.-7. kl
R Okt 13, 2023
11:45 - 12:10
LIIKUMISVAHETUND 1.-4. kl., 8.-9. klass
E Okt 16, 2023
00:00
7. klass - PROJEKTÕPPE NÄDAL
T Okt 17, 2023
00:00
7. klass - PROJEKTÕPPE NÄDAL
K Okt 18, 2023
00:00
7. klass - PROJEKTÕPPE NÄDAL
K Okt 18, 2023
13:05 - 14:45
8.-9. klass Töötukassa töötoad

Haljala vald

Inglise keele olümpaadil osales sel aastal Haljala koolist neli 6.-9. klassi õpilast. 

 

6. klass - Liisbet Laigu - 15. koht

7. klass - Aleksandra Torpan - 14. koht

8. klass - Marleen Laigu - 14.-15. koht

9. klass - Minna Marie Kask - 13. koht

 

Juhendaja Ene Martma

Keerulisel II trimestril said Haljala koolis hinnete osas parimaid tulemusi:

 

“SUUREPÄRASED” TULEMUSED
1. klass
Joonas Antero Grönqvist
Romet Pärtel
Brita Kuzma
Eliise Elbra

2. klass
Mia Laanem
Kameron Urmet
Adele Karolin Visnapuu

 

ÕPPIS HINDELE “5”

3.A klass
Oskar Kaupmees
Kärt Kokka
Ruuben Kuzma
Heleriin Kõiva
Villem Lipp

3.B klass
Lenna Möllits
Mirtel Randoja
Johanna-Grete Roov
Mirell Soppe
Tauri Türbsal

4. klass
Krister Kool
Andero Bergström
Tõnn Lipp

5. klass
Kaspar Heinla
Tristan Tedrekin

6. klass
Liisbet Laigu
Henry Samolberg

  

"SUUREPÄRASED” JA “HEAD” TULEMUSED

1. klass
Rasmus Heinmets
Revon Kaldma
Arden Köster
Stiivo Liiv
Ariel Lou Massiah
Adele Reedik
Sandra Serebrjakova
Mia-Lotta Teedla
Stevel Valdna

2. klass
Sebastian Kaasik
Auli Karus
Kirke Kokka
Pärle-Mai Lillevälja
Jasper Lipp
Karl Pilv
Roger Privoi
Andra Helena Raudla
Käroli Sepp
Robin Sooväli
Aron Trofimov

 

ÕPPIS HINDELE “4” JA “5”

3.A klass
Tambet Francis Devany
Kirke Nõlvak
Oliver Sarapuu
Kardo Roov
Jan-Erik Jõesaar

3.B klass
Rasmus Allese
Karl Maiko Lullu

3. klass
Marta Heinmaa
Andreas Kaldma
Mia Lehiste
Sven Põesaste
Laura Tull
Joosep Lipp
Kennert Kool
Kaisa Sooväli
Lisett Isabel Villenthal

5.klass
Mattias Erik Aitman
Merilin Kurs
Astra Mägi
Karl Erik Tänavots
Marleen Türbsal
Kristelle Urmet
Marcus Marten Vainumäe
Johanna Lipp
Sandra Toomejõe
Jonas Valving

6.klass
Liise-Lotte Ehasalu
Sergo-Kaspar Klaus
Adele Saamot
Rasmus Tõnurist
Käroli Vaher
Teele Valdlo

7.klass
Evely Kaldma
Sandra Karro
Oliver Marten Lillevälja
Aleksandra Torpan
Janessa Valving
Anett Veiert

8.klass
Riiko Altmäe
Marleen Laigu
Mihkel Liiv
Risto Raja
Heiko Einberg

9.klass
Minna Marie Kask
Liisi Mülla
Robin Randoja
Mihkel Ulst
Kärt Liiva

 

 

Kevadiste ilmade saabumisega on koolide õuele voolanud ka olümpiaadide ja võistluste aeg - mõni juba peetud, mõni tulemas.

 

Saame kiita maakonna põhikoolide matemaatika-olümpiaadil osalejaid:

4. klass

Krister Kool (38 osaleja seast jagas 5.-8. kohta)

Tõnn Lipp

Õpetaja Merli Lember

 

5. klass

Kaspar Heinla (41 osaleja seast jagas 12.-13. kohta)

Õpetaja Merli Lember

 

6. klass

Liisbet Laigu (28 osaleja seast 6. koht)

Õpetaja Merike Tiilen

 

7. klass

Aleksandra Torpan, 

Õpetaja Merike Tiilen

 

 

8. klass

Heiko Einberg

Õpetaja Merike Tiilen

 

Keemiaolümpiaadil osalejat:

8.klass - Mihkel Liiv

Õpetaja Silvester Jürjo

2021/2022 õppeaasta eesti keele olümpiaadi maakonnavoorus sai 9. klasside arvestuses I koha!

 

Juhendaja Külli Heinla

4. -6. märtsil toimusid Ida-Virumaal 14. Eestimaa talimängud.
Haljala vald saavutas üldkokkuvõttes 22. koha(kokku osales 53), kuid väikeste valdade arvestuse (alla 8000 elaniku) 8.koha(20). 9 st alast võttis Haljala vald osa viiel. 


Ka Haljala kooli perest osalesid mitmed valdade talimängudel!

Suusatamises esindasid Haljala valda:
Henri Randoja
Mattias Erik Aitman
Kaspar Heinla
Robin Randoja


Suusatamises esindas Rae valda:
Ivo Tupits


Suusatamises esindas Vinni valda:
Tarmo Kärdi


Ujumises esindas Rakvere linna:
Jakob Toming


M 14 poiste teatesuusatamises Henri Randoja, Mattias Erik Aitman, Kaspar Heinla - 14.koht
M 16 suusatamises Robin Randoja - 16.koht

Nädalavahetusel 12. märtsil toimus Aura Veekeskuses ujumisvõistlus Tartu Tähed, kus nii Mia-Larissa Liiv (4. klass) kui Jakob Toming (8. klass) end taas poodiumile ujusid. 

 

MIA-LARISSA LIIV
50m vabalt III koht ajaga 37,71!
50m selili III koht ajaga 45,49!
 
JAKOB TOMING
200m selili II koht ajaga 2.15,70!

 

Täpsem info ja tulemused SIIN

K. Palusalu 34. MÄV noortele

Tallinn, 12.03.2022


Kokku osales 238 maadlejat Lätist, Leedus ja Eestist. Caaro SK oli sellel korral väljas 13 maadlejaga.
80kg saavutas oma hooaja esimese esikoha Kahro Pallon, kes alistas kõik oma vastased esimesel poolajal. Kindel esikoht taskus! Ees ootab järgmisel nädalal teda juba aste tugevam võistlus, U15 Eesti Meistrivõistlused.

 

Info CAARO SK Facebooki lehelt

Haljala valla "Aasta sportlane 2021" on selgunud.
Noortest võitsid Haljala Kooli õpilased JAKOB TOMING ja MIA-LARISSA LIIV, kes mõlemad suunavad oma jõupingutused ujumisse. 

Kõiki võitjaid ning nende tulemusi aastal 2021 näed Haljala valla sport Facebooki lehel, klikkides SIIA

Kuniks lund on (ja loodetavasti on seda mõnusalt kevadeni!) saame kiita ka meie suusatajaid. Lääne Virumaa Suusasarja etappidel osalevad ka mitu meie koolipere liiget.

 

1. etapp Kadrinas 

P 15-18 vanusegrupp - Robin Randoja, I koht
P 11-12 vanusegrupp - Mattias Erik Aitman, III koht
M 50 ja vanemad vanusegrupp - Ivo Tupits, I koht
 
 
2. etapp Palermos
 P 15-18 vanusegrupp - Robin Randoja, I koht
 P 11-12 vanusegrupp - Mattias Erik Aitman, 5. koht
M 50 ja vanemad vanusegrupp - Ivo Tupits, II koht
 
 
III etapp leiab aset järgmisel neljapäeval Ebavere Terviserajal, loodame, et osaleva koolipere arvud on kerkimas - Haljala Spordikeskus on meile harjutamiseks igaljuhul imehead rajad teinud. Suusasarja kava ja tulemusi vaata täpsemalt https://www.facebook.com/laanevirumaasuusasari

Haljala Kool on usinalt osalemas Rakvere Gümnaasiumis korraldataval Lääne-Virumaa koolide mälumängul. Sel õppeaastal on toimunud 3 mängu, I mängul oktoobris saavutati põhikoolide arvestuses 7 meeskonna seas tubli keskmine 4. koht, II mängul detsembris (november jäi COVIDi tõttu vahele) jäädi 5. kohale, III mängul 2022 jaanuaris toodi koju põhikoolide arvestuse esikoht!

Kuumängus saadud koht muutub võistkonna jaoks kohapunktiks (nt esikoht annab 1 punkti, 2. koht 2 punkti jne) – seega võidab hooaja see võistkond, kel hooaja lõpuks vähem punkte. Puudutud mäng omakorda toob võistkonnale aga automaatselt kaasa viimase koha punktid ja tõmbab seega lõpptulemust märgatavalt alla.

Meid esindavad mängus 8. klassi õpilased Heiko, Marleen, Riiko ning 9. klassi õpilane Minna Marie, meeskonda toetab alati-valmis-asendusliikmena 9. klassi õpilane Mihkel.

Edu edaspidiseks, hoiame pöidlaid! 

 

 

Kindel tahtmine on kõige suurem tarkus

    Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 02. Oktoober 2023

Meil on lehel 243 külalist ja 0 liiget